Foreverslim - jakie opinie? Czy to działa?

Foreverslim - jakie opinie? Czy to działa?

Postprzez gintra » Śr lut 20, 2013 11:32

Dużo czytałam na temat suplementu diety o nazwie foreverslim.
Czy możecie mi napisać coś więcej? Ile udało się wam schudnąć? Czy głodowałyście?
Czy przy tym ćwiczyłyście? Piszcie - będę wdzięczna!
gintra

Postprzez » Śr lut 20, 2013 11:32

Re: Foreverslim - jakie opinie? Czy to działa?

Postprzez brodzia » Pn lut 25, 2013 13:30

Mój osobisty przykład pokazuje, że tak, te tabletki faktycznie działają. Udało mi się przy nich stracić 11 kg czego chyba sama nigdy nie oczekiwałam, a jednak...
Skąd się to bierze? Te tabletki mają jakiś szczególny skład? Najbardziej mnie zaskakuje to, że stracone kg nie wracają, a zawsze miałam tak, że kiedy straciłam nadwagę, to zaraz migiem dochodziło do efektu jojo ;/
brodzia

Postprzez kamila m. » Wt lut 26, 2013 13:20

Cóż... 8 różnych diet i nic. Czytam kolejne wpisy i każdemu te tabletki pomogły. Możliwe?
Nie mam wyboru i ja spróbuję. Wyglądam fatalnie, a jeszcze na studiach, przed ciążą wyglądałam bardzo ładnie. Liczę, że w końcu coś się w tym względzie zmieni.
Mam dosyć otyłości ;/
kamila m.

Postprzez marta kielce » Cz lut 28, 2013 13:23

Cóż... ja również przechodziłam głodówki, przechodziłam przez etap diety połączonej z aktywnością i co? I nic.
Przy Foreverslim przez 3 miesiące straciłam w sumie 12 kg - nigdy bym się tego nie spodziewała. Kurde... jak mnie kuzynka zobaczyła po dłuższym okresie... ale miała minę. Obydwie rodziłyśmy w tym samym czasie. Ona gadała, że tabletki są be, a ja musiałam spróbować. I co? I teraz ona sama zaczyna kurację z foreverslim...
marta kielce

Postprzez dominika pawlowicz » Pn mar 04, 2013 13:34

Moja koleżanka twierdzi, że przy tych tabletkach straciła 9 kilogramów - zamierzam zrobić podobnie.
Nigdy jakoś nie byłam pozytywnie nastawiona do takich metod, ale mnie naprawdę nic nie pomaga. Liczę, że w końcu coś się ruszy ;/
dominika pawlowicz

Postprzez marta wawa » Cz mar 07, 2013 13:17

Dziewczyny! Aż nie chce mi się wierzyć, ale straciłam w zasadzie całą nadwagę i wróciłam do starych ciuchów!
Jak było? O tych tabletkach przeczytałam w sieci - myślałam, że to kolejny pic na wodę, ale jednak się skusiłam. W sumie przez 3 miesiące straciłam ponad 12 kg, co jest moim zdecydowanie najlepszym wynikiem w historii. Jestem szczęśliwa ;-) Teraz pracuję nad utrzymaniem wagi - ćwiczę, a póki co udaje mi się je utrzymywać to co zdobyłam!
marta wawa

Postprzez paulina mercik » Pn mar 11, 2013 12:27

Te tabletki nie na każdego działają tak samo. Ja przez pierwszy miesiąc straciłam 0,5 kg. Miałam już całkowicie rezygnować, ale doszłam do wniosku, że skoro zapłaciłam, to nie będę wyrzucała. Jakie efekty? Przez kolejne 8 tygodni straciłam 9 kg z groszami. Trudno mi powiedzieć z czego wynikał ten początkowy zastój, bo robiłam cały czas to samo. Może było to związane z chorobą? Nie wiem - najważniejsze, że udało się stracić tyle ile chciałam. Foreverslim mnie pomogło, ale swoje musiałam wyczekać.
paulina mercik

Postprzez gliwka marki » Wt mar 19, 2013 13:05

Brałam te tabletki przez 3 miesiące, zaczynając jakoś pod koniec listopada - efektem sama jestem zaskoczona, bo straciłam 9 kg. Moje problemy z dietą trwają już 4 lata - przez 3 tygodnie nie wrócił mi ani jeden kg, więc liczę, że tym razem uda się utrzymać wagę taką jaką chciałam mieć. Powrót do moich kiecek z czasów studiów był dla mnie przyjemnością - foreverslim o dziwo, faktycznie pomaga.
gliwka marki

Postprzez paulina mercik » Śr mar 20, 2013 13:36

Gratulacje ;-) Teraz tylko dbaj o siebie, abyś utrzymała ten wynik - jeśli się uda, to dopiero wtedy będzie można powiedzieć, że odniosłaś mały sukces ;-)
paulina mercik

Postprzez gliwka marki » Cz mar 21, 2013 13:31

Dbam - rzuciłam w zasadzie wszystko co kiepskie z mojej diety. Teraz odżywiam się wyłącznie rozsądnie, wybieram dobre jedzenie i to ma sens.
Żałuję tylko, że na Foreverslim nie trafiłam wcześniej - może wtedy nie straciłabym zamartwiając się o swój wygląd, kilku lat.
gliwka marki

Postprzez » Cz mar 21, 2013 13:31

Następna strona

Powrót do Wszystko o odchudzaniu